Contact

Mocht u vragen en/of opmerkingen hebben m.b.t. uw bestelling of over onze webshop, dan kunt u altijd contact met ons opnemen.

 

Wij zijn telefonisch bereikbaar op maandag t/m vrijdag tussen 09.00 en 17.00 uur op 035-767 67 77.

 

Ook kunt u een email sturen naar info@strego.nl. Wij doen ons uiterste best om u zo goed mogelijk van dienst te zijn.

* Vereiste velden

 

Vind een Strego winkel bij u in de buurt


 
 
Almere
Schutterstraat 2
1315VJ
0365303369
almere@strego.nl
Alphen aan den Rijn
De Aarhof 50
2406BT
0172473675
alphen@strego.nl
Amstelveen
Rembrandthof 31
1181ZL
020 645 7538
amstelveen@strego.nl
Amsterdam
Tussenmeer 53
1068EZ
020 619 2258
Tussenmeer@strego.nl
Haarlem
Grote Houtstraat 47-49
2011SC
023 532 1915
haarlem@strego.nl
Heiloo
't Loo 67
1851HT
072 533 5102
heiloo@strego.nl
Hilversum
Kerkstraat 78-80
1211CR
035 6216055
hilversum@strego.nl
Nieuwegein
Plein 7
3431LV
030 60 48 708
nieuwegein@strego.nl