Let op! aangepaste openingstijden i.v.m. het corona virus

De Nederlandse overheid en het RIVM hebben besloten om aanvullende maatregelingen te treffen om een verdere verspreiding te voorkomen. Wij vinden dat wij hier ook onze verantwoordelijkheid moeten nemen en nemen dit heel serieus. Wij hopen dat u dat ook doet. Onze gezondheid is uiteraard het allerbelangrijkste en dat is iets waar Strego voor staat. Be safe!

- Amstelveen is weer open van Ma tm Za van 12- 17 uur

- Almere is tijdelijk gesloten

- Alphen a/d Rijn gesloten is tijdelijk gesloten

- Voor alle open vestigingen zijn de openingstijden
12:00 uur t/m 17:00 uur van Maandag tm Zaterdag

- Er zijn geen koopavonden

Voor het maken van een afspraak kunt u mailen naar info@strego.nl

Al meer dan 70 jaar zijn wij uw authentieke juwelier

Meest populair in onze webshop

Vind een Strego winkel bij u in de buurt

Almere
Schutterstraat 2
1315VJ
0365303369
almere@strego.nl
Alphen aan den Rijn
De Aarhof 50
2406BT
0172473675
alphen@strego.nl
Amstelveen
Rembrandthof 31
1181ZL
020 645 7538
amstelveen@strego.nl
Amsterdam
Tussenmeer 53
1068EZ
020 619 2258
Tussenmeer@strego.nl
Haarlem
Grote Houtstraat 47-49
2011SC
023 532 1915
haarlem@strego.nl
Heiloo
't Loo 67
1851HT
072 533 5102
heiloo@strego.nl
Hilversum
Kerkstraat 78-80
1211CR
035 6216055
hilversum@strego.nl
Nieuwegein
Plein 7
3431LV
030 60 48 708
nieuwegein@strego.nl
Jouw persoonlijke kortingscode
Leuk? Word ook fan van Strego Juwelier
Ontvang €5,- korting op je eerst volgende aankoop